Програма Trade-In

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий? Хочете з максимальною вигодою продати свій автомобіль з пробігом і уникнути зайвого клопоту? Скористайтеся послугою Trade-Inвід Автоцентру «Планета-А»!

Trade-in - обмін автомобіля з пробігом на новий автомобіль з доплатою. Вибравши, новий автомобіль, Ви надаєте нам свій автомобіль з пробігом для оцінки (діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається його ціна) і подальшого викупу. Ціна викупу старого автомобіля буде вирахувана з ціни нового автомобіля при покупці.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ ЗА ПРОГРАМОЮ TRADE-INВ НАШОМУ АВТОЦЕНТРІ

Автоцентр «Планета-А» дає максимально можливу ринкову ціну на автомобіль, який викуповується. Оцінка проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке відображає реальний стан транспортного засобу. У підсумку ми отримуємо об'єктивну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зношеності всіх його комплектуючих.Ми повністю беремо на себе оплату всіх податків при подальшому перепродажі авто.Ви повинні доплатити тільки різницю між вартістю нового і старого автомобілів. Решта суми покривається вартістю старого автомобіля.

Автоцентр «Планета-А» бере на себе повну відповідальність за технічний стан викупленого автомобіля. Вам не доведеться спілкуватися з новим власником свого старого автомобіля з питань технічного стану. Ви не будете нести відповідальність перед новим власником за якість свого автомобіля, вирішувати всі проблеми, пов'язані з претензіями, проводити зустрічі з незнайомими людьми.

 

ПРОЦЕДУРА КУПІВЛІ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОСЛУГИ «ТРЕЙД-ІН»:

Ви є власником легкового автомобіля віком до 10 років, будь-якого бренду і будь-якої країни виробника і хочете придбати новий автомобіль. Вам потрібно відвідати Автоцентр «Планета-А» і вибрати новий автомобіль, який Ви хочете придбати.

Ви звертаєтеся до менеджера нашого Автосалону з питанням про придбання нового автомобіля за допомогою послуги Trade-In і даєте інформацію про автомобіль з пробігом, яким ви володієте. Менеджер Автосалону надає Вам попередню оцінку вартості Вашого автомобіля з пробігом.

Якщо Вас влаштовує оціночна вартість - призначається дата і час проведення діагностики автомобіля на СТО Автоцентру «Планета-А»!

В процесі діагностики перевіряються документи на Ваш автомобіль з пробігом, проводиться його повна діагностика і узгодження з клієнтом ціни викупу. В середньому це займає не більше однієї години!

У разі позитивної домовленості між автосалоном і Вами про викуп автомобіля, оформляються документи на викуп автомобіля з пробігом і покупку нового.

Ви знімаєте свій автомобіль з обліку, оплачуєте доплату за новий, а знятий з обліку автомобіль з пробігом здаєте на склад автоцентру. Вітаємо - Ви отримуєте Ваш новий автомобіль!

Список необхідних документів власника автомобіля для проведення викупу: паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт автомобіля, сервісна книжка та інші документи, що підтверджують сервісну історію автомобіля (якщо такі є і автомобіль знаходиться на гарантії), довідка від ТСЦ про зняття автомобіля з обліку для продажу.

Будемо раді бачити Вас в Автоцентр «Планета-А»!

Контакти:

Адреса: м. Кропивницький, вул. Полтавська, 57 Телефон: +38 (0522) 37-85-85 Е-пошта: acplanetaa@gmail.com
Відділ продажів: +38 (050) 540-07-45 Сервіс: +38 (050) 518-39-50

Режим роботи:

Пн-Пт: 09:00 – 18:00 Сб: 09:00 – 14:00 Нд: вихідний
© Автоцентр «Планета-А»., 2020 г. Всі права захищені.